Wyślij wiadomość
Tel:
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture

Wspaniała produkcja sprzętu kosmetycznego

Dom

Gorgeous Beauty Equipment Manufacture Wycieczka po fabryce

 • Linia produkcyjna

  Nasza firma jest producentem źródłowym, integrującym badania i rozwój, produkcję, marketing i serwis.Niska cena i wysoka wydajność kosztowa.Produkujemy głównie maszynę do usuwania włosów, maszynę hifu, maszynę do kriolipolizy, maszynę do kawitacji, maszynę do stymulacji mięśni i tak dalej.

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture linia produkcyjna fabryki 0

 • OEM / ODM

  Możemy zaoferować lepsze usługi OEM i ODM.Posiadamy własny dział badawczo-rozwojowy z wieloma doświadczonymi projektantami i inżynierami oraz wieloma liniami produkcyjnymi, dzięki czemu możemy zaoferować wysokiej jakości maszyny kosmetyczne zgodnie z Twoimi potrzebami, pomysłami i próbkami.

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture linia produkcyjna fabryki 0

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture linia produkcyjna fabryki 1

 • R & D

  Od momentu powstania nasza firma zawsze przestrzegała naukowej koncepcji rozwoju, traktując badania i rozwój technologii oraz szkolenie personelu jako cele rozwojowe firmy.Nasza firma utworzyła specjalny dział badań technicznych i rozwoju oraz posiada techniczny zespół badawczo-rozwojowy z wyższym wykształceniem, bogatym doświadczeniem i silnymi zdolnościami innowacyjnymi.Firma ma 5 starszych inżynierów, 4 inżynierów średniozaawansowanych i 10 profesjonalnych techników, których średnia wieku wynosi około 40 lat.
  Firma przywiązuje wagę do rekrutacji i szkolenia talentów.Firma od dawna rekrutuje personel techniczny R&D i stale wzbogaca zespół R&D.Jednocześnie firma będzie regularnie przeprowadzać profesjonalne szkolenia dla istniejących talentów, a także organizować inne przedsięwzięcia do obserwacji i nauki oraz stale podnosić profesjonalizm kadr B+R.wiedza i innowacje.
  Firma przywiązuje również dużą wagę do badań i rozwoju nowych produktów.Co roku dużo inwestuje w badania i rozwój nowych produktów, osiągając świetne wyniki.Zaprojektowała również różnego rodzaju sprzęt kosmetyczny.W rozwoju nowych produktów firma wzmacnia wymianę i współpracę z krajowymi instytutami naukowo-badawczymi zgodnie z rozwojem naukowym i technologicznym oraz zapotrzebowaniem rynku.

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture linia produkcyjna fabryki 0

Szczegóły kontaktu
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture

Osoba kontaktowa: Miss. Chen

Tel: 17367821377

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture
Pokój 1603, budynek Dingxin, droga Zhenguan, dystrykt Weiyang, miasto Xi'an, prowincja Shaanxi, Chiny
Tel:86-173-6782-1377
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Salon kosmetyczny dostawca. © 2022 - 2024 salon-beautymachine.com. All Rights Reserved.